MicroGrant

MicroGrant Nedir?
İnovasyonun hem sosyal hem teknik boyutlarını göz önüne alan, saha deneyimleri ile yoğrulmuş orijinal ve gerçekçi fikirlere dayalı ve toplumun her kesiminin inovasyona katılımını desteklemeye yönelik mikro fonlardır. Microgrant projesi, Gaziantep Üniversitesi(GAÜN) Bilimsel Araştırma Projeleri Yönetim Birimi(BAPYB) tarafından desteklenmektedir.

Kimler Başvurabilir?
Gaziantep Üniversitesinin tüm fakültelerinde öğrenim gören lisans ve önlisans öğrencilerinin bitirme projeleri ile akademisyenler tarafından desteklenen bilimsel, teknolojik ve yenilikçi sosyal inovasyon öğrenci projeleri ile başvurular yapılabilecektir.

Hangi Projeler Destek Alabilir?
Microgrant ile destek verilecek projeler arasında öncelikli konular olmayıp öğrencinin çalışma alanı ile ilgili olma, teknolojik ve yenilikçi boyutu ayrıca proje konusunun özgün değerinin göz önünde bulundurulması sureti ile yazılı taahhüt ile akademik danışmanların onayladığı konulardaki projeler (en fazla 400TL ye kadar) destek alabilir.

Neden Başvurmalıyım?
Orijinal fikirlerinizi akademisyen ve diğer sahadan uzmanların değerlendirmesinden geçirip inovasyon alanında saygınlık kazanmak, inovasyon projeleri yazma bilinci ve farkındalığını kazanmak, Ulusal ve uluslararası inovasyon ağlarına ulaşımını gerçekleştirmek ve ‘’inovasyonda ben de varım’’ diyerek sesinizi duyurmak, ARGETİ 2016’da yarışma hakkı kazanmak.

Başvurmak için tıklayınız...

Güncelleme Tarihi: 1/5/2015 1