Toplantı Salonları


Rezervasyon için başvuru formunu doldurunuz.

 

Gaziantep Teknopark’ta öncelikle Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde faaliyet gösteren girişimci firmaların toplantı, seminer, konferans, workshop gibi konularda kurum içi ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla Toplantı ve Konferans Salonları mevcuttur. Bu olanaklardan Teknopark bünyesi dışındaki firmalar da yararlanabilmektedir.

Gaziantep Teknopark’ta kullanılan 3 farklı toplantı salonu bulunmaktadır. Salonlar, farklı alanlardaki ihtiyaçlara yönelik olarak farklı düzen ve kapasitede tasarlanmıştır.

Toplantı ve Konferans Salonu Özellikleri

VIP Toplantı Salonu

 

Teknopark A Blok'ta bulunan toplantı salonunda projeksiyon ve perde mevcut olup, U şeklinde masa ve çevresinde 18 kişi kapasiteli sandalyeler bulunmaktadır. Salonda internet bağlantısı mevcuttur.

Seminer Salonu 
 

Gaziantep Teknopark A Blok'ta bulunan Seminer salonu, 50 kişilik koltuk kapasiteli, sunum kürsüsü, tavana monte edilmiş perde ve projeksiyon cihazı ve internet bağlantısı bulunan, büyük toplantılar için elverişli bir salondur. 

Küçük Toplantı Salonu 
 

Gaziantep Teknopark A Blok da bulunan küçük toplantı salonunda, 8-10 kişilik sandalye ve masa düzeni olup küçük toplantılar için elverişli bir toplantı salonudur. Bu salon için gerekli olduğu taktirde taşınabilir projeksiyon cihazı mevcuttur.


SALON SALON KAPASİTESİ TAM GÜN FİYAT YARIM GÜN FİYAT
Küçük Toplantı Salonu 08 - 10 150+KDV 100+KDV
VIP Toplantı Salonu 18 - 20 600+KDV 400+KDV
A Blok Eğitim Salonu 20 - 25 

450+KDV

300+KDV
C Blok Eğitim Salonu 25 - 30 600+KDV 400+KDV
Seminer Salonu (AMFİ) 220 600+KDV 400+KDV09.00-17.00 saatleri arası tam gün, 09.00-13.00 veya 13.00-17.00 saatleri arası yarım gün olarak değerlendirilmektedir.

*Küçük Toplantı Salonu Gaziantep Teknopark bünyesinde bulunan firmaların kullanımına açıktır. Önceden rezervasyon yapma koşulu ile Gaziantep Teknopark girişimci firmaları ücretsiz olarak bu salondan faydalanabilirler.

Rezervasyon başvurularının internet aracılığıyla gerçekleştirilmesini takiben, sistem aracılığıyla oluşturulan başvuru numarası ile başvurular web sitesinden takip edebilmektedir. Rezervasyon konusunda detaylı bilgi için Gaziantep Teknopark Yönetim A.Ş. (tel: 0342 361 01 18) ile irtibata geçilmelidir.

Gaziantep Teknopark’ta faaliyet gösteren girişimci firmalar için salon ücretleri %30 indirimlidir.

Salon Kullanım Koşulları

Salonlarda sigara içmek yasaktır.

Salonları kullanan tüm kurum ve kuruluşlardan, Salonların teslim alındığı gibi teslim edilmesi beklenmektedir. Zarar gören salon ve ekipmanlardan kullanan firma sorumludur.


Salon kullanımlarında catering hizmeti almak istenirse tercihe bağlı olarak bina içindeki kafeteryalardan veya dışarıdan hizmet verecek firmalardan doğrudan hizmet satın alınabilir.

Salonların zararsız geri teslimi ile ilgili tüm sorumluluk rezerve eden kuruma ait olduğu için ikram satın alınan Catering firması veya salon misafirlerinin verdiği zararlardan da yine rezerve eden firma sorumludur. Olası hasara dair ücret, ilgili firmaya faturalandırılmaktadır.

Salon dışında bulunan fuaye alanında kahve arası ikramları gerçekleştirilebilmektedir.